Medewerkers

Regio West-Vlaanderen

Regiomanager
Ondersteuningscel

Regioteam
Team vorming
Team Brugge-Oostende
Team Kortrijk
Team Roeselare
Sociaal tolken en vertalen
Juridische dienstverlening

 

Regiomanager   Leen Steeland  
Ondersteuningscel      
communicatie en werving   Inke Baeck  
KBI en databeheer   Joost Gisquière  
kwaliteitsbeleid   Anne-Marie Recour  
expert integratie   Fie Velghe  
expert Nederlands leren   Greet Theunissen  
expert trajectbegeleiding   Sandra Vansteelandt  
office manager   Bea Vanhuyse  
onthaal en administratie   Malinka Bekaert  
Regioteam      
coördinator regioteam   Lieselot Spillebeen  
consulent integratie   Dries Casier  
consulent integratie   Sara-Brenda Van Diepen  
consulent integratie - onderwijs   Daria Ashurova  
    Francky Maiheu  
    Sarah Furniere  
consulent integratie - samenleven   Nathalie Van Laere  
consulent integratie - taalbeleid   Wendy Mutithi  
consulent integratie - taalpromotie   Siska Goubert  
consulent integratie - trajecten en minderjarigen   Kathleen Wanzeele  
consulent integratie - vrije tijd   Isolde Dubus  
consulent integratie - welzijn   Els Soenens  
consulent integratie - werk   Purdey Van Heghe  
Team Vorming      
diensthoofd vorming        Sidi Mohammed Rabhi  
medewerker vormingsaanbod   Ula Idzikowska  
    Stefanie Sercu  
medewerker afstemming vormingsaanbod         Wouter Dumont  
pedagogisch medewerker MO   Dimitri Meersman  
    Gregory Sandelé  
leerkracht MO    Alaaeddin Alkhaldi   
    Alifa Diwan Ali  
    Binita Rimal  
    Carla Verheijden  
    El Bachir Iskou  
    Flora Bushi  
    Hanna Konowalska  
    Henda Ben Bechir  
    Iraida Cherekhovich  
    Katia Van Cauwenberghe  
    Larisa Popova  
    Lena Zolobowska  
    Mohamed Atwan  
    Paulo Da Silva  
    Senait Yohannes  
    Shouleh Hassani  
    Souhaila Rahbi  
    Sylwia Osinska  
    Timea Szabo   
Team Brugge-Oostende      
lokale coördinator   Tom Herremans  
Brugge      
onthaal en administratie   Michael Utter  
consulent integratie - lokaal beleid   Thomas Schorreel  
consulent Nederlands leren   Evgenia Krylova  
    Pauline Groen  
    Neriman Nesheva  
trajectbegeleider   Brenda Van den Bussche  
    Febe De Geest  
    Leen Crombez  
    Natascha Simoens  
    Roeland Boie  
    Roxana Radut  
    Yelena Zoloktukhina  
Oostende      
onthaal en administratie   Gora Ovanisian  
consulent Nederlands leren   Agata Koniuch  
    Julie Steinkalik  
trajectbegeleider   Jochem Martens  
    Kalina Morarova  
    Kathie Danneels  
    Liselotte David  
    Marieke Verburgh  
    Sandra Jennekens  
    Talitha Delaere  
    Vanessa Schlapa   
Team Kortrijk      
lokale coördinator   Niels Nuytten  
onthaal en administratie   Asma Al Kachari  
    Zainab Aladin Abbas  
consulent Nederlands leren  

Inje Verheyde

 
    Khadija Boudrari  
trajectbegeleider   Georgiana Laios  
    Hilde Bekaert  
    Iryna Zbrozhek  
    Karima Reddahi  
    Latifa Tassouiket  
    Lieve Vanhoutte  
    Regine Vantieghem  
    Shakila Abdi  
    Shirin Rabi  
    Vadim Savitsky  
Team Roeselare      
lokale coördinator   Elke Laforce  
consulent integratie - lokaal beleid   Nielsen Vermont  
onthaal en administratie   Johan Vanhee  
consulent NT2   Els De Clercq  
    Samuel Schwalbach  
trajectbegeleider   Aïcha Duprez  
    Bram Bonte  
    Julie Geryl  
    Lieselot Seys  
    Razwana Zubair  
    Suzan Martens  
    Wouter Keysabyl  
Sociaal tolken en vertalen      
kwaliteitsmedewerker   Julie Lippens  
kwaliteitsmedewerker   Marieke Rysman  
matcher   Suraiya Mohamadi  
       
 

 


webdesign by ITAFdesign, part of ITAF